ÜNNEPSÉG LAKITELEK 2023

2023-04-30 15:04:20

A Magyar Tűzoltó Szövetség az Országos Tűzoltó Nap alkalmából 2023. április 28-án, Lakiteleken, a Népfőiskolán tartotta elismerésátadó ünnepségét.

ÜNNEPSÉG LAKITELEK 2023

Elismerésátadó ünnepség Lakitelken

Az ünnepségen Dobson Tibor tű. vezérőrnagy, az MTSZ elnöke Belügyminiszter úr nevében átadta a belügyminiszteri elismeréseket, valamint az MTSZ elismeréseit: a gróf Széchenyi Ödön emlékplaketteket és a Szent Flórián emlékérmeket.

Megyénkből az alábbiakban felsoroltak részesültek elismerésben:

Wartig László Dunaföldvár ÖTE: BM Emlék tárgy

Pesztericz Rajmund parancsnok Atomerőmű Tűzoltóság: Gróf Széchényi Ödön emlékplakett

Tibai László szerparancsnok Atomerőmű Tűzoltóság: Szent Flórián Érdemérem

Bán Attila vármegyei tűzoltó főfelügyelő Tolna Vármegyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság: Szent Flórián Érdemérem

Forrás, további részletek: MTSZ

Szekszárd, 2023.04.29.