TOLNA MEGYEI TŰZOLTÓSZÖVETSÉG RENDKÍVÜLI KÍVÜLI KÜLDÖTT TAGGYŰLÉSE 2023.

2023-05-09 11:26:50

Tolna Megyei Tűzoltó Szövetség 2023. 05.07-i d küldött taggyűlés tartott Bátaszéken a Szent Flórián Alapítvány tisztségviselőinek megválasztásával kapcsolatosan.

TOLNA MEGYEI TŰZOLTÓSZÖVETSÉG RENDKÍVÜLI KÍVÜLI KÜLDÖTT TAGGYŰLÉSE 2023.

Az Alapítók:

Tolna Megyei Tűzoltószövetség - Id. Csőglei István ny. tű. ezredes

Az alapítvány célja: A tűz elleni védekezésről, a műszaki mentésről és a tűzoltóságról szóló 1996. évi XXXI., törvényben meghatározott feladatok végzésében, a mentésben résztvevő tűzoltók megsegítése. A segítség nyújtása a Tolna megye területén működő azon hivatásos, köztestületi, egyesületi, fő és nem főállású létesítményi tűzoltókra terjed ki, kiknek a szervezete tagja vagy pártoló tagja a Tolna Megyei Tűzoltószövetségnek.

Az összehívás célja: a Szent Flórián Alapítvány tisztégviselőinek megválasztása volt.

Eddigi és új megválasztott kuratóriumi tisztségviselők:

Elnök jelölt: Horváth Tamás Fadd ÖTE alelnök MEGVÁLASZTVA

Kuratórium Titkár jelölt: Horváth Szilvia TVMKI Humán Szolgálat Személyzeti Főelőadó MEGVÁLASZTVA

Gazdasági ügyintéző jelölt: Monostori Judit eddigi titkár MEGVÁLASZTVA

Kuratóriumi tag jelölt: Wilhelm Erik Kurd ÖTE önkéntes tűzoltó, Tamási Önkormányzati Tűzoltóság tűzoltója MEGVÁLASZTVA

Felügyelő Bizottsági tag jelölt: Wolf István minőségbiztosítási szakértő ATOMIX Kft. Tűzoltási és Kárelhárítási Szakágazat MEGVÁLASZTVA

A Szövetség a Tisztségviselők munkájához sok sikert kíván.

Szekszárd, 2023.05.08.