Magyar-szerb együttműködési megállapodás

2023-07-10 17:09:08

2023. július 7-én Szegeden találkoztak egymással a Magyar Tűzoltó Szövetség és a Szerb Tűzoltó Szövetség képviselői, hogy megújítsák a két szervezet együttműködési megállapodását.

A találkozón résztevő felek kölcsönösen tájékoztatták egymást a két tűzoltó szövetség utóbbi öt évben végzett tevékenységéről, további céljairól, és megegyeztek az eddigi együttműködés folytatásáról, amelyhez kapcsolódóan aláírták a megújított dokumentumot.

A Magyar Tűzoltó Szövetség részéről jelen volt Dobson Tibor tű. vőrgy., elnök, valamint Hegymegi Ildikó gazdasági vezető.

A szerb oldalról eljött Dragan Chapin elnök, Sinisa Savija alelnök, illetve Bajtai Balázs, Magyarkanizsa tűzoltó-parancsnoka,

Magyar oldalról jelen volt még Kristóf András, a Bács-Kiskun Vármegyei Tűzoltó Szövetség elnöke és Virágh István, a Csongrád-Csanád Vármegyei Tűzoltó Szövetség elnöke is.